MCT Olej - Tajemství hubnutí všech nejlepších sportovců!

Objevte dlouho střežené zasvěcené tajemství mezi profesionálními špičkovými a fitness sportovci. MCT-OLEJ pomůže Vašemu tělu, bude vypadat jako tělo z tvrdé oceli bez gramu tuku.

Co je MCT olej?

Zkratka MCT znamená triglyceridy se středním řetězcem (triglyceridy se středním řetězcem). Tyto speciální mastné kyseliny jsou dlouhé pouze mezi šesti a dvanácti atomy uhlíku. Bohužel jsou v přírodních potravinách velmi vzácné.

Jak funguje MCT olej?

Stále však konzumujeme přírodní potravinami triglyceridy s dlouhým řetězcem, které mají 14 nebo více atomů uhlíku. Najdeme je například v másle, margarínu a rostlinných olejích. Problém: Tuky s dlouhým řetězcem, tělo obtížně štěpí a ukládají se.

Naproti tomu MCT olej se v těle rozkládá rychleji a snadněji, snadno prochází střevem do jater a okamžitě ho zde spálí. Proto se v našem těle nezačne olej MCT ukládat. Nelze jej ukládat jako tuk. To bylo dokonce vědecky potvrzeno v několika studiích. Naopak můžeme dokonce dokázat, že MCT olej pomáhá zhubnout!.

Ve vědecké studii vědci zjistili, že s MCT olejem lze zhubnout. Podle studie bylo několik lidí rozděleno do dvou různých skupin. Jedna skupina dostala jídlo obsahující MCT olej, zatímco druhá skupina konzumovala běžnou stravu. Po několika týdnech bylo zjištěno, že skupina MCT olejem byla schopna výrazně snížit jak tělesnou hmotnost, tak tělesný tuk. Neuvěřitelné, nebo!

Je to částečně proto, že tuky s krátkým řetězcem, jako je MCT, mají méně kalorií než tuky s dlouhým řetězcem. Pouhé nahrazení těchto dvou tuků způsobí úsporu kalorií 16 425 kcal ročně. Ale dalším a možná důležitějším důvodem je to, že MCT olej stimuluje spotřebu energie v těle. Takže ji zvyšujete 15 miligramy MCT oleje denně až o 5 procent.

Geniální MCT olej: spotřeba energie v těle zůstává konstantní! To znamená, že na rozdíl od jakékoli jiné stravy se tělo nepřepne na nízký režim, ale zůstává na stejné energetické úrovni. V zásobách energie tedy nezačínají coby malé zásoby tuku.

Nejlepší užívat ke snídani!

Špičkoví sportovci, nutriční specialisté a fitness nadšenci přidávají MCT olej ke snídani v různých variantách. MCT olej přidejte do ovesné kaše, tvarohu nebo jogurtu s ovocem. Ale i na toast s avokádem můžete MCT olej pokapat, promíchat ho do domácího smoothie, neprůstřelné kávy atd.