MCT OLEJ ZE 100% KOKOSOVÉHO OLEJE

Vysoce kvalitní Carino Healthcare MCT olej vyrobený ze 100% kokosového oleje. Na rozdíl od klasického kokosového oleje MCT olej má neutrální chuť, žádnou kokosovou příchuť je flexibilní v kuchyni.

Vysoce kvalitní Carino Healthcare MCT olej vyrobený ze 100% kokosového oleje. Na rozdíl od klasického kokosového oleje MCT olej má neutrální chuť, žádnou kokosovou příchuť je flexibilní v kuchyni. Je vhodný pro kávu, koktejly, obiloviny, smoothie, nápoje, polévky, džusy, čaje, omáčky, kávové šálky a saláty. Vysoce kvalitní olej středního řetězce se získává výhradně z kokosových ořechů a je dodáván ve skleněné láhvi chráněné před světlem. Zvláště v ketogenní stravě hrají významnou roli dobré oleje/tuky a doplňky stravy. Olej MCT můžete používat jako běžný olej na vaření. Je ideální pro zdravou a veganskou výživu. Ideální pro nízký obsah karbidu, paleo, atkiny, keto, ketogenní stravu a nízký počet karbohydrátů. Tento zcela přírodní olej je vhodný ke konzumaci ve všech dietách. Neobsahuje pšenici, mléko, vejce, arašídy a měkkýše a pochází výhradně z kokosů bez GMO. MCT olejový extrakt je bez zápachu, bez chuti a může být nahrazen nebo nahrazen konvenčními oleji.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.