VITAMIN D3 KAPKY 50 ML

V robustní lahvičce z jantarového skla s ochranou proti světlu s pipetou z přírodního kaučuku. Tekutý vitamin D3 má vysokou biologickou dostupnost a přispívá k udržení normálnímu stavu kostí, zubů, svalových funkcí a imunitního systému.

V robustní lahvičce z jantarového skla s ochranou proti světlu s pipetou z přírodního kaučuku. Tekutý vitamin D3 má vysokou biologickou dostupnost a přispívá k udržení normálnímu stavu kostí, zubů, svalových funkcí a imunitního systému. Jednoduché dávkování s kvalitní pipetou, flexibilní při použití přímo do úst nebo do jídla či nápojů. Vitamin D3 je bez želatiny, laktózy, bez lepku, příchutí, barev a stabilizátorů, bez GMO složek. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

VYSOKOU BIOLOGICKOU HODNOTOU Vitamin D s velmi vysokou biologickou dostupnost (Vit D-3), také v kombinaci s vysoce kvalitní MCT oleje z kokosových ořechů, vitamin D (vitamin D je vitamin rozpustný v tucích je) (cholekalciferol) na MCT kokosového oleje, vyrobené v Německu, testovaný a certifikovaný, vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi

JEDNODUCHÁ APLIKACE Jednoduché dávkování s kvalitní pipetou a dobře čitelným obalem v německém jazyce, flexibilní při použití, ať už čisté, na studená jídla nebo v nápojích. 100% ZÁRUKA: Test WoldoHealth Vitamín D3 po dobu 90 dní bez rizika. Není spokojen? Poté okamžitě vrátíme celou kupní cenu BEZ VRÁCENÍ ZBOŽÍ.

BEZ PŘÍSAD Naše sluneční vitamin GMO bez želatiny bez, bez laktózy, bezlepková, bez příchutí, barev a stabilizátory, bez GMO změnil složek. Vysoce kvalitní mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT olej z kokosu) jako nosný olej, a tím optimální absorpce vitamínu D3 rozpustného v tuku Vitamin D3 (cholekalciferol) a MCT olej, produkoval v olejové bázi kokosového v Německu, testován a certifikován, vitamín D přispívá k normální hladiny vápníku v krvi

Důležité informace

Ingredience
MCT olej, vitamin D3 (cholekalciferol)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.